To Ty jesteś niebem obserwującym chmury

PTPPD- Oddział Podkarpacki

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na superwizję grupową, która odbywać się będzie w Rzeszowie w Rzeszowskim Centrum Psychoterapii przy ul. Szopena 47, I piętro. Superwizje poprowadzi Zuzanna Korga- Certyfikowana Superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Certyfikowana Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Termin do uzgodnienia (wchodzą w grę wtorki lub piątki). Wszelkich informacji udziela Bogusław Czernia. Mailowe zgłoszenia na adres: bczernia@wp.pl.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oddziału Podkarpackiego PTPPd, które odbędzie się 10.12 (sobota) o godz.15.00 w Rzeszowskim Centrum Psychoterapii ul. Szopena 47, I piętro Rzeszów. Tematem spotkania będzie kontynuacja zagadnień z poprzedniego miesiąca. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o mailowe potwierdzenie przybycia na adres: dorotasenderecka@poczta.onet.pl Serdecznie zapraszamy! Zarząd Oddziału 

Miło nam poinformować, że uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w dniu 20.08.2016 został powołany Podkarpacki Oddział PTPPD z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Szopena 47, I piętro.

Oddział powstał z myślą o psychoterapeutach zrzeszonych w PTPPd, którzy pracują na terenie województwa PODKARPACKIEGO oraz są zainteresowani własnym rozwojem zawodowym i propagowaniem teorii, z której sami korzystają, uprawiając psychoterapię psychodynamiczną.

Działalność oddziału jest także skierowana do osób poszukujących informacji o możliwościach uzyskania profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej w Rzeszowie lub w innych miastach regionu podkarpackiego.

Psychologowie i psychiatrzy uprawiający psychoterapię psychodynamiczną znajdą tu informacje na temat cyklicznych zebrań Oddziału poświęconych teorii i praktyce, możliwości analizy własnej pracy w ramach grupy balintowskiej oraz o wszelkich wydarzeniach związanych z aktywnością naszego środowiska, które ukonstytuowało się w związku ze wspólnym doświadczeniem nauki zawodu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Czytelników zainteresowanych celami, strukturą i dotychczasowym dorobkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej zachęcamy do odwiedzenia strony : psychodynamika.pl

Osoby zainteresowane członkostwem w Podkarpackim Oddziale PTPPd prosimy o kontakt telefoniczny 603 434 203 lub mailowy oddzial@rzeszow.psychodynamika.pl